Переводчик Translate

вівторок, 1 липня 2014 р.

Дистанційний турнір з інформаційних технології серед учнівської молоді

http://it.upml.knu.ua/images/cyb.pnghttp://it.upml.knu.ua/images/knu.jpghttp://it.upml.knu.ua/images/upml.png
Факультет кібернетики та Український фізико-математичний ліцей
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошують учнів 7-11 класів до участі
в ІІ Дистанційному турнірі з інформаційних технологій
серед учнівської молодіhttp://it.upml.knu.ua/images/logo.pngДистанційний турнір з інформаційних технології серед учнівської молоді - нове на освітній ниві змагання, яке поєднує в собі найкращі якості учнівської олімпіади з інформаційних технологій та досвіду проведення Інтернет-олімпіад в Україні. Маючи на меті не тільки підготовку до чергових етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади, турнір покликаний розвинути потяг до комп'ютерної грамотностіотримання естетичного задоволення від знаходження рішень часом трудомістких буденних проблем підручними засобами додатків Microsoft Office.
До участі в змаганні у 2013-2014 навчальному році зареєструвалося1195 учасників у складі більш, ніж 200 команд навчальних закладів переважної більшості регіонів України. 27 з них в результаті були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.
У 2014-2015 навчальному році змагання проводитиметься у два етапи. Перший, заочнийскладатиметься з трьох турів та проводитиметься дистанційно за допомогою мережі Інтернет з жовтня по грудень 2014 року. Другий етап, очний, проводитиметься в корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка в ІІ семестрі. Заочні етапи цього року, на відміну від минулого, учасник має право виконуватитам, де забажає.
Впродовж турів змагання учасники матимуть змогу отримати завданнянадіслати власний розв’язокпереглянути результати(зокрема й розшифрування суми балів за критеріями журі) таоформити апеляційну заяву для оскарження перевірки. Все це і багато інших функцій забезпечується оновленим базовим ресурсом, що відтепер працює за новою адресою it.upml.knu.ua .
Також планується проведення в рамках турніру змагань з веб-програмування (phpMySQL) та веб-дизайну (HTMLCSS,JavaScript).
Реєстрація учасників турніру та змагань з веб-програмування і веб-дизайну змагання проводиться особисто в онлайн-режимі на базовому ресурсі it.upml.knu.ua з 1 липня по 21 вересня 2014 року включно.
Будьте уважні, заповнюючи реєстраційну анкету учасника, аджевиключно інформація з цієї анкети буде використовуватись для подальшого друку дипломів та складання нормативних документів змагання.
Деталі проведення змагання будуть невдовзі опубліковані на офіційному сайті it.upml.knu.ua.
Переможців очікують приємні сюрпризи від спонсорів змагання!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...